top of page
strip_void_background-web.jpg
logo.png

Rozsáhlá řada instalačních produktů Void Acoustics je světově proslulá svou zvukovou dokonalostí, spolehlivostí, revolučním vzhledem a významné instalace nyní zahrnují mnoho z nejprestižnějších „super klubů“ a míst po celém světě. Void je hrdý na to, že je na špičce akustického designu, který zahrnuje průlomový technologický pokrok s vizuálním stylem, který harmonicky doplňuje vaše okolí. Void Acoustics nabízí to nejlepší z moderních reproduktorů, které hrají tak dobře, jak vypadají.

Zesilovače

Profil společnosti Void Acoustics

Void Acoustics navrhuje, vyrábí a distribuuje pokročilé profesionální audio systémy pro instalované a živé zvukové sektory. Společnost nabízí vyvinutou řadu audio řešení, která zahrnují reproduktorové systémy, výkonové zesilovače, řídicí elektroniku a příslušenství. Závazek značky Void k výzkumu a vývoji je na špičkové úrovni. Vysoce kvalifikovaní a zkušení inženýři úspěšně sjednotili průkopnické technologie s průlomovou estetikou designu a vydělávali Void celosvětovou reputaci pro produkty s vysokým dopadem, které kombinují zvukové a vizuální inovace.

 

Produkty společnosti Void, které byly založeny v roce 2002 zakladatelem a hlavním konstruktérem Rog Mogale, jsou nyní dostupné po celém světě, s neustále se rozvíjející distribuční sítí poskytující stále větší přístup a podporu. Zákazníci ocení vynikající kvalitu zvuku Void, jedinečný design, spolehlivost a vynikající poprodejní servis, za který se společnost slaví. Nadšení značky Void pro dokonalost zahrnuje nejen své produkty, lidi a služby, ale také plné povědomí o otázkách životního prostředí.

Napište nám o kalkulaci

Zaujal Vás některý z produktů Void? Máte zájem o kalkulaci a návrh instalace i ve Vašem prostoru? Uvažujete o pořízení aparatury pro touring od značky Void? Napiště nám pro veškeré bližší informace, jsme Vám k dispozici.

     * vyžadováno

Děkujeme za odeslání!

bottom of page