top of page
strip_void_background-web.jpg
logo.png

Komerční použití

  Instalace

 

Cyclone série

Cyclone řada byla vyvinuta pro zvýšení úrovně kvality zvuku a vizuální estetiky pro širokou škálu (nejen) venkovních aplikací, které vyžadují vystavení nepříznivým vlivům. Tato řada krásně tvarovaných reproduktorů využívá kombinaci nerezové oceli Marine-grade 316 a UV stabilizovaných povrchů pro zajištění trvanlivého a robustního vzhledu a schopností.

Cirrus série

Stropní reproduktory Cirrus přinášejí kvalitu a pozornost detailu značky Void komerčnímu sektoru. Stropní reproduktory Cirrus, které jsou prosté rozpočtových omezení, jsou navrženy s plnou sadou funkcí, které jsou vhodné pro dodavatele, aby urychlily instalaci a zajistily úroveň věrnosti zvuku hodnou odznaku Void. Standardně je integrována řada 70V / 100V s více napěťovými kohoutky a nízkým nastavením impedance, což umožňuje dokonalé přizpůsobení zvuku, stejně jako je nenápadný a diskrétní vzhled Cirrusu.

Napište nám o kalkulaci

Zaujal Vás některý z produktů Void? Máte zájem o kalkulaci a návrh instalace i ve Vašem prostoru? Uvažujete o pořízení aparatury pro touring od značky Void? Napiště nám pro veškeré bližší informace, jsme Vám k dispozici.

     * vyžadováno

Děkujeme za odeslání!

bottom of page