top of page
strip_void_background-web.jpg
logo.png

Instalace

  Touring  

Incubus série

Navržený s jediným účelem být nejlepším systémem tanečního klubu, Incubus předefinuje očekávání po celém světě. Díky tomu, že úroveň ovládání tohoto systému sahá až k nemožnému, jeho schopnost poskytovat lineární frekvenci i stínování v rámci jednoho středo-výškového reprosystému zajišťuje dokonalý zvuk pro každého na tanečním parketu. Incubus je jedničkou mezi náročnými interiérovými designéry, protože jeho fyzický podpis volá po extrémním výrazu. Kdokoli, kdo by chtěl posunout zvukové i vizuální hranice na okraj a zároveň zvýšit povědomí lidstva prostřednictvím zvýšených forem zábavy potřebuje vyzkoušet systém Incubus.

Air série

Průkopnická série Air je jedním z provokativnějších návrhů Void. Systém Air Motion je vyhledáván ultramoderními tanečními kluby po celém světě. Air Motion se často nachází přímo nad tanečním parketem a nabízí obrovský zvukový efekt a zároveň je významnou vizuální atrakcí. Silnější Tri Motion s výrazným tvarem a výkonnostními údaji opět dokazuje, že Void vede trh z hlediska estetiky. Nejmenší z řady Air, Airten, je dokonalým doplňkem pro aplikace zpoždění a vyplňování prostorů, a to jako samostatný monitor monitoru DJ. Všechny produkty řady Air poskytují výjimečně vysoký výkon s neunavujícím zvukovým podpisem, který je stejně odolný vůči uchu, jako jejich exotické vizuální efekty.

Nexus série

Nexus přináší výkon a styl budoucnosti do tohoto aktuálního momentu. Jeho radikální styl se zrodil z nového přístupu k poskytování nejlepší věrnosti a pokrytí pro klubovou scénu zítřka. Technologie Virtual Arc je implementována ve všech středo-výškových reproboxech, aby vytvořila společné akustické centrum, které existuje směrem dozadu od pole, což umožňuje, aby všichni, kdo jsou ve zvukovém poli Nexus, měli stejný zvukový zážitek, ať jsou kdekoli.

Monitoring série

Void DJ monitory předefinovávají požadavky na sledování vysoké viditelnosti a přináší tak úroveň stylu a výkonu, které nikdy předtím nebyli k vidění. Účinkující a moderátoři mají nyní na výběr z vysoce výkonných monitorů s vysokým SPL určených pro DJs.

Indigo série

Vizuálně ohromující série Indigo kombinuje futuristický vzhled s ezoterickým zvukovým výkonem, který přinese novou úroveň sofistikovanosti, se kterou se bude chtít každé místo setkat. Indigo je první řada reproduktorů, která byla vytvořena pro nové zvýšené povědomí ve stylu, o který usilují i dnešní návrháři. Hranice jsou tlačeny ve všech oblastech zábavního průmyslu, s vizuálním aspektem stále důležitějším. Indigo nejenže splní vaši snahu o dokonalý styl, ale také přinese novou úroveň zvukového bohatství, které jste nikdy nepovažovali za možné.