top of page
strip_void_background-web.jpg

Touring

logo.png

  Instalace

 

Arcline série

Arcline rozbije formu s vysoce univerzálním návrhem řady line-array. Řada Arcline nabízí vynikající spojení mezi sousedními reproboxy, hladkou a plochou frekvenční charakteristikou, mimořádně praktickým horizontálním vyzařováním 120 stupňů a rychlou a snadnou montáží. Díky vynikajícímu řízení jednotlivým segmentů a výkonu, Arcline řada line-array boxů pokryje vnitřní a venkovní akustické prostory s podstatně menším počtem jednotek. Jejich konstantní intenzita zvuku v uvedených úhlech pokrytí a jejich výjimečná linearita od bodu přechodu do blízkého okolí znamená, že všichni členové obecenstva zažijí prakticky identickou kvalitu zvuku.

Stasys série

Vlajková loď řady Stasys splňuje nejpřísnější požadavky na show, události a představení každého představitelného žánru. Reproduktory řady Stasys se vyznačují pokročilým řízením vyzařování, ultranízkým zkreslením a vynikající akustickou vazbou mezi sousedními jednotkami a jsou zvláště účinné ve velkých prostorech s dozvuky, protože snadno nasměrovávají zvuk tam, kde je to potřeba. Jsou dokonale vhodné pro použití v kostelech, koncertních sálech, divadlech, klubech, venkovních představeních, sportovních zařízeních a dalších, ať už trvale instalovaných nebo používaných pro turistiku a další dočasné akce, jako jsou velké AV prezentace.

Monitory

Void pódiové monitory předefinovávají požadavky na monitorování vysoké viditelnosti, což přináší úroveň stylu, diskrétnosti a výkonu, které nebyli nikdy předtím viděny. Účinkující a moderátoři mají nyní na výběr z monitorů s vysokým SPL, které doplňují jejich přítomnost na jevišti.

Napište nám o kalkulaci

Zaujal Vás některý z produktů Void? Máte zájem o kalkulaci a návrh instalace i ve Vašem prostoru? Uvažujete o pořízení aparatury pro touring od značky Void? Napiště nám pro veškeré bližší informace, jsme Vám k dispozici.

     * vyžadováno

Děkujeme za odeslání!

bottom of page